Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про внесення змін до наказу Мінекобезпеки від 08.09.1999 № 204»

Детальніше...

Більше статей...

  1. Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про впровадження системи поводження з небезпечною використаною тарою і пакувальними матеріалами»
  2. Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до критеріїв розподілу суб'єктів господарювання за ступенем ризику їх господарської діяльності для навколишнього природного середовища та періодичності здійсненн
  3. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до критерії розподілу суб'єктів господарювання за ступенем ризику їх господарської діяльності для навколишнього природного середовища та періодичності здійснення
  4. Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" щодо посилення відповідальності в галузі охорони навколишнього природного середовища"

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Інформаційний партнер

ЕП 300х60 1

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group