Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про внесення змін до Положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць і митниць»

Проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про внесення змін до Положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць і митниць» (далі – проект акта) розроблений з метою приведення Положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць і митниць, затвердженого наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 8 вересня 1999 року № 204, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 листопада 1999 р. за №787/4080 у відповідність до норм законодавства.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Державна екологічна інспекція України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони

Відділ екологічного та радіологічного контролю на митній території України Держекоінспекції України, м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корп.2, тел. 521-20-33, 521-20-39.

Зазначений проект наказу та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб–сайті Держекоінспекції України www.dei.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до зазначеного комплекту документів від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у місячний термін з дня оприлюднення проекту.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Держекоінспекції України (www.dei.gov.ua, м. Київ, пров. Новопечерський, 3, корп.2).

Заступник Міністра –

керівник апарату О.В. Сушко

«___» ________ 2014

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group