Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Міністерство екології та природних ресурсів України ініціюватиме перед Кабінетом Міністрів проведення інвентаризації резиденції "Межигір'я" (Київська обл.), а також визначення органу управління цим об’єктом.  Про це сказав на брифінгу Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він нагадав, що це вже друге рішення суду на користь держави у цій справі. 

"Ми змогли знайти юридично правильний шлях, щоб розпочати процес повернення вкраденого майна у державну власність. У квітні цього року Вищий господарський суд скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції, якими було встановлено правомірність укладення угод. Тепер є рішення Київського апеляційного господарського суду, яким визнано недійсними договір міни та купівлі-продажу. Сьогодні маємо об’єктивне і справедливе рішення  суду. Хотів би також подякувати всім учасникам судового процесу за ще одну перемогу", - підкреслив Міністр екології та природних ресурсів.

Він відзначив, що рішення Київського апеляційного господарського суду вступило в силу. Також Остап Семерак не виключає, що територія резиденції "Межигір’я" стане  національним природним парком.

"Одна з ініціатив - це як раз створення національного природного парку на території колишніх мисливських угідь і резиденції "Межигір'я. Є відповідні погоджені проекти", - зазначив Остап Семерак.

Нагадаємо, Київський апеляційний господарський суд скасував договори, за якими урядова резиденція "Межигір'я" вибула у 2007 році з державної власності.

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group