Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

2 1При Енергетичному Співтоваристві створено Робочу групу з питань клімату (Climate Action Group). Співголовою цієї групи став Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та колишній кліматичний Комісар Європейської Комісії Конні Хедегорд. Відповідне рішення одноголосно ухвалили учасники засідання першої робочої групи, яку відбулося у Відні (Австрія).

Це нова політична платформа для регіону, де держави-учасники Співтовариства спільно з ЄС - Європейською Комісією та державами-членами - працюватимуть над виробленням і впровадженням енергетичної та кліматичний політики.

«Для мене велика честь представляти Україну на платформі Енергетичного Співтовариства, яке стає рівною мірою кліматичним. Енергетична політика не має майбутнього без врахування кліматичних викликів та загроз як на міжнародному рівні, так і в Україні. Це шлях модернізації економіки, шлях у чисте майбутнє. Зокрема, для України – це одна з моделей європейської інтеграції, а відповідно - вчасна та важлива ініціатива», - прокоментував Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він зазначив, що зараз новостворена робоча група з питань клімату доопрацьовує програму дій на 2017-2019 роки, яка охоплює широке коло кліматичних питань для Енергетичного Співтовариства. Зокрема, йдеться про досягнення цілей енергоефективності та відновлювальних джерел енергії, а також про посилення координації на міжнародних кліматичних переговорах у рамках Енергетичного Співтовариства та вироблення спільних дій для розвитку енергетичного сектору - дружнього до довкілля.

Нагадаємо, 5 вересня у Відні (Австрія) відбулося перше засідання Групи дії з питань клімату Енергетичного Співтовариства, в якому взяла участь українська делегація під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group