Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Енергетичне Співтовариство на своєму офіційному сайті опублікувало прес-реліз за підсумками створення робочої групи з питань клімату, співголовою якої став Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак:


"У Секретаріаті Енергетичного Співтовариства 5 вересня відбулося перше засідання Групи Кліматичних Дій (Climate Action Group) Енергетичного Співтовариства. У ньому взяли участь Міністри Енергетичного Співтовариства Договірних Сторін та крїн-наглядачів, представники Європейської комісії, аналітичних центрів, міжнародних фінансових організацій та громадянського суспільства. Співголовами групи були призначені Конні Хедегаард, Голова Ради Фонду КР, колишнійй Комісар ЄС з питань клімату та Остап Семерак, Міністр екології та природних ресурсів України в контексті питань кліматичних заходів.


Під час вступного слова міністр Семерак заявив: "Створення Групи Кліматичних Дій в рамках Енергетичного Співтовариства є своєчасною і необхідною ініціативою. Незважаючи на те, що взаємозалежність між зміною клімату та енергетикою є очевидною - оскільки енергетичний сектор є одним з основних джерел викидів парникових газів - у Договірних Сторін, цей зв'язок потребує подальшого посилення за допомогою конкретних засобів та інструментів для успішного вирішення існуючих кліматичних умов та екологічних проблем. Група Кліматичних Дій проконтролює, щоб ці виклики були досягнуті завдяки сприянню розробці та реалізації кліматичної політики на основі найкращих прикладів ЄС".


Співголова Конні Хедегаард зазначила: "Створення простору для нового натхнення і відкритої дискусії між Міністрами енергетики та клімату є питанням дуже важливим. Наша мета - розірвати менталітет локального характеру, ділитися досвідом та надихнути один одного на надання економічно обґрунтованих пропозицій щодо перехідної енергетики».


На інавгураційній нараді Група схвалила свою програму роботи, в якій окреслено заходи, що забезпечують включення зобов'язань, пов'язаних із кліматом у різні сектори та спрощують обов'язки звітності щодо використання поновлюваних джерел енергії, енергоефективності та викидів парникових газів. Група також погодилася зосередити увагу на підготовці до майбутніх зустрічей Конференції Сторін (КС) РКЗК ООН, яка проходитиме в листопаді 2017 року.


Група Кліматичних Дій, схвалена Першою неофіційною радою Міністрів енергетики та навколишнього середовища у червні 2017 року, є платформою співпраці для представників Міністерств та відомств Енергетичного Співтовариства, які відповідають за енергетику, зміну клімату та навколишнє середовище. Його основною метою є сприяння розвитку кліматичної політики, перенесення відповідного законодавства в національне законодавство, підтримка його ефективної реалізації та розробка цілей 2030 для Договірних Сторін Енергетичного Співтовариства".


Ознайомитися з оригіналом тексту, опублікованого англійською мовою, можна за посиланням:


https://www.energy-community.org/news/Energy-Community-News/2017/09/05.html

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group