Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Під час візиту 5 листопада 2017 року Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака до Донецької області, у приміщенні Донецької обласної державної адміністрації відбулася нарада з обговорення актуальних екологічних питань Донецької області.
У нараді також взяли участь начальник Державної екологічної інспекції у Донецькій області Віталій Вишневський, директор Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергій Натрус, начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук.
В ході наради розглянуто питання екологічної ситуації в зоні проведення АТО та наявні негативні наслідки її проведення для довкілля. Розглянуто питання впливу на навколишнє природне середовище підприємств – основних забруднювачів і стан виконання природоохоронних програм, що фінансуються за участі коштів екологічних фондів.
Начальник Державної екологічної інспекції у Донецькій області Віталій Вишневський доповів про проблемні питання у сфері діяльності Інспекції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group