Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

За результатами планового заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) додержання Державним підприємством «Чернівецький лісгосп» вимог природоохоронного законодавства, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернівецької області виявлено порушення законодавства про природно-заповідний фонд в частині незаконної порубки дерев.
Рубки проведені працівниками Державного підприємства «Чернівецький лісгосп» з порушенням статті 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Інструкції про застосування порядку установлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 24.01.2008 № 27, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.02.2008 за №117/14808.
Встановлено відсутність відповідного ліміту на проведення рубок на території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, який видається центральним органом виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, а також відповідного дозволу, що видається територіальними органами центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, що є порушенням статті 19 Лісового кодексу України, статей 9-1 та 26 Закону України «Про природно-заповідний фонд України».
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернівецької області здійснено розрахунок розміру шкоди заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев відповідно до Такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, затверджених постановою Кабінетом Міністрів України від 24.07.2013 № 541, яка склала 2 млн. 387 тис. 239 гривень.
З метою досудового врегулювання спору, Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області звернулась до Державного підприємства «Чернівецьке лісове господарство» з письмовою претензією про відшкодування збитків, нанесених державі внаслідок порушення законодавства про природно-заповідний фонд.
Сподіваємось, що Державне лісогосподарське підприємство відшкодує нанесені державі збитки та у подальшому буде дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group