Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

За результатами планового заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) додержання Державним підприємством «Чернівецький лісгосп» вимог природоохоронного законодавства, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернівецької області виявлено порушення законодавства про природно-заповідний фонд в частині незаконної порубки дерев.
Рубки проведені працівниками Державного підприємства «Чернівецький лісгосп» з порушенням статті 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Інструкції про застосування порядку установлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 24.01.2008 № 27, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.02.2008 за №117/14808.
Встановлено відсутність відповідного ліміту на проведення рубок на території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, який видається центральним органом виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, а також відповідного дозволу, що видається територіальними органами центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища, що є порушенням статті 19 Лісового кодексу України, статей 9-1 та 26 Закону України «Про природно-заповідний фонд України».
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернівецької області здійснено розрахунок розміру шкоди заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев відповідно до Такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд, затверджених постановою Кабінетом Міністрів України від 24.07.2013 № 541, яка склала 2 млн. 387 тис. 239 гривень.
З метою досудового врегулювання спору, Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області звернулась до Державного підприємства «Чернівецьке лісове господарство» з письмовою претензією про відшкодування збитків, нанесених державі внаслідок порушення законодавства про природно-заповідний фонд.
Сподіваємось, що Державне лісогосподарське підприємство відшкодує нанесені державі збитки та у подальшому буде дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group