Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 10 по 16 листопада 2017 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 745 перевірок на 314 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 583 протоколи про адміністративні правопорушення.
Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 114 тис. гривень. До Державного бюджету  стягнуто 98 тис. гривень.
За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 9 млн. 70 тис. гривень.
Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 2 млн. 168 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 386 тис. гривень.


Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

 

Чернігівська область
Держекоінспекція у Чернігівській області нарахувала збитків на суму       1 млн. 77 тис. гривень за незаконну порубку дерев в с. Барабанівське, на території Ваганицької селищної ради Городнянського району. Матеріали скеровано до прокуратури в порядку ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України.

 

Рівненська область
Держекоінспекцією у Рівненській області проведено розрахунок збитків та Рівненському природному заповіднику пред’явлено претензію для добровільного відшкодування на суму 744 тис. гривень за незаконну порубку дерев та порушення земель внаслідок незаконного видобутку бурштину. Матеріали скеровано до Головного управління Національної поліції Рівненської області.
Держекоінспекція у Рівненській області нарахувала збитків на суму          5 млн. 54 тис. гривень за незаконну порубку дерев та порушення земель внаслідок незаконного видобутку бурштину невстановленими особами на території  Рівненського природного заповіднику. Матеріали скеровано до Головного управління Національної поліції Рівненської області.

 

Закарпатська область
Держекоінспекція у Закарпатській області нарахувала збитків на загальну суму 1 млн. 364 тис. гривень за незаконну порубку дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту. Матеріали скеровано до Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group