Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

 

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області відібрали проби ґрунтів та стічних вод з каналізаційних колодязів біля школи №8 м. Черкас, де відбулося масове отруєння учнів навчального закладу.

Наразі тривають лабораторні дослідження відібраних проб. Крім того, спеціалістами відділу екологічного та радіологічного контролю проведено радіологічні виміри  на території та у приміщенні школи. Перевищення радіаційного фону не виявлено.

Також фахівці Державної екологічної інспекції у Черкаській області залучені до складу мобільних груп СБУ, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, які  досліджують прилеглі до школи території.

Нагадаємо,  8 травня у м. Черкаси у школі № 8 під час лінійки стало зле великій кількості дітей. Станом на 10 травня у лікувальних закладах перебуває 55 дітей та 4 дорослих.  Попередній діагноз – отруєння невідомою речовиною. Триває проведення лабораторних досліджень і комплексу санітарно-гігієнічних заходів.

За матеріалами Міністерства екологіїї та природних ресурсів України

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group