Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

24 травня цього року у форматі відеоконференції відбулась експертна зустріч з питань обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення ефективності здійснення державного нагляду (контролю) в сфері охорони навколишнього середовища)».

Захід організовано Командою Підтримки Реформ, за сприяння Мінприроди України та за участі представників територіальних органів Державної екологічної інспекції України, управлінь екології та природних ресурсів облдержадміністрацій, громадських рад, науковців та інших експертів.

Тема зустрічі - «Розвиток системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища в об’єднаних територіальних громадах».

Метою прийняття Закону є забезпечення створення ефективної державної системи запобігання екологічним правопорушенням і моніторингу стану навколишнього природного середовища, широке залучення громадськості до здійснення нагляду (контролю), утворення єдиного інтегрованого державного органу природоохоронного моніторингу та нагляду – Державної служби охорони довкілля.

Переглянути відеоконференцію можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=6pgRhQOOMD4.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group