Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Комісія Мінприроди з проведення перевірок доотримання вимог ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами протягом першого півріччя 2018 року провела 49 перевірок суб'єктів господарювання, які працюють у цій сфері. Серед них: 28 планових та 21 позапланова перевірки.
Щодо позапланових перевірок: 6 з них проведено на підставі рішення суду і 15 – з питань перевірки ліцензіатами виконання вимог розпоряджень Мінприроди про усунення порушень вимог Ліцензійних умов, що були видані протягом 2016 року.

Загалом у нинішньому році було анульовано 17 ліцензій на поводження з небезпечними відходами, а ще 10 суб'єктів господарювання отримали приписи про усунення виявлених порушень вимог ліцензійних умов.

Нагадаємо, Мінприроди у 2016 році, зважаючи на непросту ситуацію, яка склалася у сфері небезпечних відходів, ініціювало схвалення нових Ліцензійних умов для суб'єктів господарювання та розпочало перевірку раніше виданих ліцензій на збір, утилізацію та переробку небезпечних відходів. На той час в Україні налічувалося близько 300 таких підприємств. 

Починаючи з 2016 року і до сьогодні, Комісією Мінприроди здійснено 162 планові та 52 позапланові перевірки - з них 21 на підставі рішення суду і 5 на підставі скарг фізичних осіб. 

Найпоширенішими порушеннями є відсутність ліцензіатів за місцем провадження діяльності, а також  відсутність матеріально-технічної бази, заявленої у документах, що подавались для отримання ліцензії. 
    Наразі Мінприроди ініціює зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, які  б дозволили проведити передліцензійні перевірки на відповідність заявленої матеріально-технічної бази на поводження з певними видами небезпечних відходів.

За матеріалами прес-служби Мінприроди

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group