Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Комісія Мінприроди з проведення перевірок доотримання вимог ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами протягом першого півріччя 2018 року провела 49 перевірок суб'єктів господарювання, які працюють у цій сфері. Серед них: 28 планових та 21 позапланова перевірки.
Щодо позапланових перевірок: 6 з них проведено на підставі рішення суду і 15 – з питань перевірки ліцензіатами виконання вимог розпоряджень Мінприроди про усунення порушень вимог Ліцензійних умов, що були видані протягом 2016 року.

Загалом у нинішньому році було анульовано 17 ліцензій на поводження з небезпечними відходами, а ще 10 суб'єктів господарювання отримали приписи про усунення виявлених порушень вимог ліцензійних умов.

Нагадаємо, Мінприроди у 2016 році, зважаючи на непросту ситуацію, яка склалася у сфері небезпечних відходів, ініціювало схвалення нових Ліцензійних умов для суб'єктів господарювання та розпочало перевірку раніше виданих ліцензій на збір, утилізацію та переробку небезпечних відходів. На той час в Україні налічувалося близько 300 таких підприємств. 

Починаючи з 2016 року і до сьогодні, Комісією Мінприроди здійснено 162 планові та 52 позапланові перевірки - з них 21 на підставі рішення суду і 5 на підставі скарг фізичних осіб. 

Найпоширенішими порушеннями є відсутність ліцензіатів за місцем провадження діяльності, а також  відсутність матеріально-технічної бази, заявленої у документах, що подавались для отримання ліцензії. 
    Наразі Мінприроди ініціює зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, які  б дозволили проведити передліцензійні перевірки на відповідність заявленої матеріально-технічної бази на поводження з певними видами небезпечних відходів.

За матеріалами прес-служби Мінприроди

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group