Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

   04 червня 2018 року посадовими особами Державної екологічної інспекції в Одеській області була проведена перевірка наявності забруднення, засмічення земельних ресурсів через надзвичайну ситуацію – схід вантажних вагонів на Одеській залізниці біля с. Путилівка Великомихайлівського району за межами зазначеного населеного пункту Новоборисівської сільської ради Великомихайлівського району.  

       За результатом обстеження встановлено: зійшло з колій 14 вагонів потягу, який складався з 57 вагонів. З 14 вагонів перевернулось 11, з яких 4 вагони із добривом «Ammonium sulpfate granular» зі складом азоту (N) 21 %, сульфату (S) 24%. Виробник добрив – Білорусь, м. Гродно. Маса одного мішка «Біг-бегу» - 500 кг. Також перевернулись 7 вагонів із паливними гранулами, виготовлених із соняшникової макухи.

       Обстеженням колій та прилеглої території залізниці встановлено наявність незначних розсипів паливних гранул, яке в більшості сталось на схилах колії зі складом щебеню. Окрім того виявлено розсипання паливних гранул на ґрунтовій поверхні поміж колією та захисними зеленими насадженнями Одеської залізниці (із західної сторони від колії) на площі розміром 13,7 м х 4,8 м із загальною висотою насипу паливних
гранул – 0,25 м.

     В 100-110 м на північ від розсипаних паливних гранул виявлено розвантажений перевернутий пустий вагон, біля якого виявлено розсипи мінерального добрива на земельній ділянці розміром 8,80 м х 2,2 м із загальною висотою розсипаних добрив – 0,02 м.

       Під час обстеження загальної ділянки місця події розсипів, виливів інших сторонніх предметів, рідин – не виявлено. На місці події тривають роботи по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, в т. ч. збирання, пакування в мішкову тару розсипів паливних гранул, мінеральних добрив, перевантаження «Біг-бегів» з добривами з вагонів на автомобільний транспорт, розвантаження, пакування вручну паливних гранул з перевернутих вагонів.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group