Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Інтенсивність вибухів боєприпасів на технічній території військового складу Міноборони в Ічнянському районі значно зменшилась.  Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано. 

Пожежною авіацією ДСНС забезпечено гасіння окремих осередків пожежі на технічній території арсеналу, літаками Ан-32П 11 жовтня здійснено 3 скиди (24 тони), з початку робіт здійснено 24 скиди води (192 тони). 

Пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС здійснюється заправка водою пожежних танків Міноборони.  Відповідно до затвердженого Прем’єр-міністром України Плану, піротехнічні підрозділи ДСНС приступили до очищення 16-ти кілометрової зони прилеглої до арсеналу. Роботи проводилися в населених пунктах Ічня, Дружба, Августівка та Гмирянка. Забезпечено реагування на 91 випадок виявлення населенням підозрілих предметів, вилучено 432 боєприпаси. 

Всього до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації залучено близько 1 тис. осіб та 212 од. техніки. На місці події працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та оперативна група ДСНС.Надзвичайних ситуацій екологічного характеру на зазначеній території не виникало.

Нагадуємо, на арсеналі зберігання боєприпасів в смт. Дружба Ічнянського району близько 3 год. 30 хв. 9 жовтня виникла пожежа з подальшими вибухами.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group