Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державна екологічна інспекція у Харківській області відстояла інтереси держави в затяжному судовому протистоянні з Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Мрія», яке більше двох років самовільно, без спеціального дозволу, користувалося надрами (підземними водами).

Такі дії підприємства є порушенням вимог ст. 16, 19, 21 Кодексу України «Про надра».

Загальний об’єм незаконно забраної з артезіанської свердловини води склав понад 80 тис. куб. м.

Держекоінспекція розрахувала шкоду, завдану державі, та пред’явила підприємству претензію на суму 4 млн 59 тис. 742 грн із пропозицією добровільно відшкодувати збитки, а матеріали перевірки передала до правоохоронних органів.

У 2016 році Первомайська місцева прокуратура в інтересах держави в особі Держекоінспекції звернулася до Господарського суду Харківської області з позовною заявою про стягнення з СТОВ «Мрія» завданої шкоди. Суд задовольнив позов повністю. Проте підприємство не погодилося з судовим рішенням і звернулося до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою. Колегія суддів вирішила залишити скаргу без задоволення.

Згодом СТОВ «Мрія» подало касаційну скаргу до Вищого господарського суду України. Дослідивши матеріали справи, Вищий госпсуд передав її для нового розгляду до Господарського суду Харківської області. У липні поточного року Господарський суд вирішив стягнути з СТОВ «Мрія» на користь держави 4 млн 59 тис. 742 грн.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group