Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Спеціалісти Державної екологічної інспекції в Закарпатській області спільно з працівниками Національного природного парку “Синевир”, обласного управління лісового та мисливського господарства, управління  ДСНС України в Закарпатській області, Міжгірської райдержадміністрації, а також військовослужбовцями Національної гвардії України,  представниками ПрАТ “Закарпаттяобленерго” та КП “Води Хустщини” впродовж кількох днів проводили роботи з очищення Вільшанського водосховища та прилеглої території.

 1V
Напередодні з водосховища спустили воду для профілактичного огляду та очищення від непотребу. Спільними зусиллями було зібрано понад 1500 мішків пластикових пляшок та побутового сміття. Це відходи, знесені у водосховище гірськими потічками і річками та р.Теребля з населених пунктів Міжгірського району.

 
У Держекоінспекції наголошують, що для того, аби водосховище було чистим,  потрібні спільні зусилля як органів місцевого самоврядування, так і самих мешканців краю.

3V
Днями Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області  буде проведено нараду з керівництвом Міжгірської райдержадміністрації та головами сільських і селищних рад району з питання поводження з побутовими відходами. Голів рад буде суворо попереджено про відповідальність за невиконання чи неналежне виконання органами місцевого самоврядування делегованих їм повноважень органів виконавчої влади щодо додержання вимог законодавства про поводження з відходами та за бездіяльність у цій сфері.

7V

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group