Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

26 вересня поточного року, близько 22 години стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівки Вінницької області.
Проведено евакуацію населення міста Калинівка, сіл Сальник та Павлівка.
Наразі, відділом інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно з працівниками комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» відібрано проби води в місцях перед водозабором м. Вінниці (в районі Стрижавського мосту), безпосередньо перед водозабором з поверхні річки та з водозабору комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» на глибині 4 метри.


За попередніми результатами лабораторних визначень встановлено:
вода в районі Стрижавського мосту: кисень – 10.9 мгО2/дм3 (при нормі не менше 4 мгО2/дм3), температура – 16 градусів за Цельсієм;
вода перед водозабором з поверхні річки: кисень – 10.6 мгО2/дм3, температура – 16 градусів за Цельсієм;
вода з водозабору КП «Вінницяоблводоканал» на глибині 4 метри: кисень – 7.0 мгО2/дм3, температура – 16 градусів за Цельсієм.

Додатково повідомляємо, що комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» працює в звичному режимі. Від епіцентру подій підприємство знаходиться нижче по течії на відстані близько 15 кілометрів.
За інформацією керівництва дочірнього підприємства «Калинівкаводоканал», підприємством забезпечується подача води населенню м. Калинівка, її очистка, а також водовідведення.

До Вінницького обласного центру з гідрометеорології та Державної установи "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України" направлено запити щодо надання результати вимірювань показників атмосферного повітря та радіаційного фону.
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області тримає на контролі також і ситуацію щодо можливого загорання навколишніх лісів у результаті вибухів боєприпасів.
Ситуація в межах компетенції контролюється службою надзвичайних ситуацій, правоохоронними органами, військовими, та обласною державною адміністрацією.
Постійно діючою обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вивчаються усі можливі негативні наслідки вибухів боєприпасів для навколишнього середовища.
.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group