Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області, в рамках заходів еколого - просвітницького спрямування, проводила конкурс серед навчально-виховних закладів області «Рідне джерело», основною метою якого є розвинення серед учнівської молоді бережливого ставлення до навколишнього природного середовища та водних багатств рідного краю.
В рамках екологічної акції було запропоновано провести упорядкування джерел на території населених пунктів області
Вчора, 28 вересня відбулось нагородження учасників екологічного конкурсу «Рідне джерело».
Представники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області завітали до двох шкіл міста Славута, які прийняли активну участь у конкурсі.
Зокрема, учнями було упорядковано «Сангушкову криницю», неподалік від якої розташоване озеро з цілющими властивостями та «Лесине джерело», навколо якого висаджено квіти та молоді саджанці.
Територіальними органами Державної екологічної інспекції України систематично проводиться робота з екологічного виховання нашої молоді, прививання активної життєвої та громадської позиції в напрямку бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, сприяння розвитку у підростаючого покоління патріотичних почуттів, виховання екологічної культури та шани до рідного краю.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group