Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області, в рамках заходів еколого - просвітницького спрямування, проводила конкурс серед навчально-виховних закладів області «Рідне джерело», основною метою якого є розвинення серед учнівської молоді бережливого ставлення до навколишнього природного середовища та водних багатств рідного краю.
В рамках екологічної акції було запропоновано провести упорядкування джерел на території населених пунктів області
Вчора, 28 вересня відбулось нагородження учасників екологічного конкурсу «Рідне джерело».
Представники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області завітали до двох шкіл міста Славута, які прийняли активну участь у конкурсі.
Зокрема, учнями було упорядковано «Сангушкову криницю», неподалік від якої розташоване озеро з цілющими властивостями та «Лесине джерело», навколо якого висаджено квіти та молоді саджанці.
Територіальними органами Державної екологічної інспекції України систематично проводиться робота з екологічного виховання нашої молоді, прививання активної життєвої та громадської позиції в напрямку бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, сприяння розвитку у підростаючого покоління патріотичних почуттів, виховання екологічної культури та шани до рідного краю.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Інформаційний партнер

ЕП 300х60 1

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group