Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На виконання вимог Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах (Галац, 1997), на виконання Регламенту оцінки якості прикордонних вод і Регламенту про заходи, які вживаються при небезпечних і надзвичайних забрудненнях прикордонних річок, що неможливо уникнути, з 26 по 28 вересня 2017 року в м. Сігет Мармацієй, Румунія відбулася зустріч українських та румунських експертів Робочої групи по проблемах р. Тиса з питань оцінки якості води.


В робочій зустрічі взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та Закарпатського обласного центру з гідрометеорології. На зустрічі експерти провели аналіз стану якості води р. Тиса за 2016 рік в створах Ділове/Валя Вішеулуй та Тячів/Течеу та відзначили, що якість води за 2016 рік залишалась незмінною, характерною для відповідного періоду року.
Під час зустрічі проведено також порівняння результатів аналізів спільно відібраних проб води з р. Тиса у створі історичного моста Солотвино/Сігету Мармацієй, які проводилися на базі відділу інструментально – лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Закарпатській області (м.Ужгород) та лабораторії Системи водного господарства Марамуреш Адміністрації басейнового водного управління Сомеш – Тиса (м. Бая Маре), відповідно до Робочої Програми на 2017 рік.
За результатами встановлено, що значення показників, які визначались лабораторіями є співставними. Експерти констатували, що в 2016 році та за період січень – вересень 2017 року жодного транскордонного забруднення на українсько-румунській ділянці р. Тиса не було зафіксовано.
Крім того, на зустрічі підготовлено Програми проведення спільних вимірів витрат води та відборів проб води на 2018 рік для р. Тиса та р. Батарч (Тарна Маре).

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group