Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На території Вінницькій області продовжується сезон полювання. Наразі, окрім пернатої дичини, з 7 жовтня по 31 грудня 2017 року включно дозволено облавне полювання на диких парнокопитних тварин у суботу та неділю.
Сезон полювання на зайця - русака та лисицю цього року на Вінниччині розпочинається 4 листопада і триватиме до 14 січня 2018 року включно. Днями полювання визначено суботу та неділю.
На зайця - русака встановлена денна норма відстрілу – один заєць, а от норма відстрілу лисиці та вовка – не лімітована.
Полювання на диких парнокопитних тварин дозволяється за ліцензіями, а на зайця - русака, вовка, лисицю та пернату дичину – за відстрільними картками.


Окрім того, з 6 по 26 листопада 2017 року встановленими днями полювання на пернату дичину будуть лише субота та неділя.
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області нагадує, що при здійсненні полювання на пернату дичину, диких парнокопитних та хутрових звірів необхідно дотримуватися вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та «Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин».
На сьогодні ж, на порушників правил полювання державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області складено 15 протоколів та притягнуто їх до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 5 тисяч 372 гривні.

Додатково: відповідно до частини 1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення
«Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від тридцяти до дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої і на посадових осіб - від дев'яноста до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу чи без такої.»

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group