Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Під час планової перевірки ДП “Міжгірське ЛГ” Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства: незаконні рубки дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту.
За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 39 посадових осіб лісогосподарського підприємства на загальну суму штрафів 4 тисячі 743 гривень та видано припис щодо усунення виявлених порушень.
Відповідно до затверджених Такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області проведено розрахунок збитків на загальну суму 226 265 гривень.
ДП “Міжгірське ЛГ” пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.
Також в ході перевірки інспекторами встановлено, що ДП «Міжгірське ЛГ» здійснювало заготівлю деревини з порушенням вимог чинного законодавства, а саме деревина трелювалась з лісосік за допомогою гусеничних тракторів.
З метою припинення порушення, Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області направлено адміністративний позов до Закарпатського окружного адміністративного суду для застосування заходів реагування шляхом тимчасової заборони (зупинення) діяльності підприємства.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Інформаційний партнер

ЕП 300х60 1

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group