Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

До Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло звернення громадян щодо проведення перевірки умов утримання диких тварин в пересувному цирку «Шекера», що перебував у місті Вінниця.
З метою перевірки тверджень, викладених у зверненні, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області проведено перевірку та встановлено, що цирком утримуються мавпи, єнот та пітон, однак в умовах, що не відповідають вимогам природоохоронного законодавства.
За порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах, а саме за перевезення диких тварин цирком «Шекера» у клітках, мінімальні площі яких не відповідають Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах, на відповідальну особу державними інспекторами складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Матеріали справи Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області направлено до Вінницького міського суду для вирішення питання про притягнення порушника до відповідальності.

Нагадуємо, що відповідно до частини 3 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group