Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

До Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло звернення громадян щодо проведення перевірки умов утримання диких тварин в пересувному цирку «Шекера», що перебував у місті Вінниця.
З метою перевірки тверджень, викладених у зверненні, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області проведено перевірку та встановлено, що цирком утримуються мавпи, єнот та пітон, однак в умовах, що не відповідають вимогам природоохоронного законодавства.
За порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах, а саме за перевезення диких тварин цирком «Шекера» у клітках, мінімальні площі яких не відповідають Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або в напіввільних умовах, на відповідальну особу державними інспекторами складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Матеріали справи Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області направлено до Вінницького міського суду для вирішення питання про притягнення порушника до відповідальності.

Нагадуємо, що відповідно до частини 3 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group