Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Особливості застосування природоохоронного законодавства при вирішенні екологічних проблем регіону зацікавили майбутніх магістрів юридичного факультету Сумського Національного Аграрного Університету.
Тож, у приміщенні Державної екологічної інспекції у Сумській області начальником Інспекції Геннадієм Базаровим та його першим заступником Іриною Кашпур проведено заняття зі студентами.
На зайнятті серед інших обговорювались питання резонансних екологічних подій на території Сумської області, що сталися за останні роки. Також студентів зацікавила інформація щодо основних проблемних питань у ресурсному розрізі, з якими найчастіше звертаються до Державної екологічної інспекції у Сумській області громадяни, щодо особливостей планування інспекційної діяльності відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та ефективності такого планування.
Беручи до уваги те, що ще дуже багато питань залишились поза увагою та значний інтерес майбутніх юристів до нагальних проблем природоохоронної галузі, Державна екологічна інспекція у Сумській області має намір запровадити у подальшому систематичне проведення таких заходів, у тому числі і для студентів інших навчальних закладів Сумщини.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group