м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

11 листопада державний інспектор з охорони навколишнього середовища Черкаської області Іван Ткаченко здобув нагороду першості світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих у Будапешті (Угорщина).
У турнірі взяли участь 1600 учасників із 61 країни світу – від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської Республіки до Норвегії. Найчисельнішою командою була збірна Туреччини, яка складалась із більш як 100 атлетів.
Іван Ткаченко входить до складу збірної команди України і здобув для неї вже не одну медаль. Фінальний бій у фул-контакті з угорцем у категорії понад 91 кг закінчився із рахунком 3:0 та приніс бійцю золоту медаль. Бої на попередніх етапах Івана закінчились з рахунками 2:1 – з росіянином, та 3:0 – з казахом.
Відмітимо, збірну України в Будапешті представили 35 претендентів. З них 19 повернулися з відзнаками. У командному заліку першості планети з кікбоксингу WAKO 2017 Україна фінішувала 10-ю.
Державна екологічна інспекція України вітає Івана Ткаченка та бажає йому подальших перемог у спорті та охороні навколишнього природного середовища.