Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Інспекцією у Полтавській області проведено позапланову перевірку Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№29)»  (далі – Підприємство) по факту вирубки дерев в полезахисній лісосмузі, яка знаходиться у постійному користуванні Підприємства та знаходиться на території Полтавського району.

На балансі Підприємства знаходиться 51,32 га лісополос та інших захисних насаджень, які в процесі тривалого використання потребують санітарного очищення та проріджування. З метою належного утримання лісопосадок, Підприємством проводиться вирубка хмизу (порослі), що є одним із видів господарської діяльності відповідно до статуту підприємства. Однак, під час натурного обстеження полезахисної лісосмуги виявлено також знесення 21 дерева різного діаметру без дозвільних документів, а саме: лісорубного квитка, що є порушенням ст. 69 Лісового кодексу України, чим завдана шкода, заподіяна лісу, на  суму 153974,94 грн.

 Інспекція у Полтавській області пред’явила відповідну претензію Підприємству для відшкодування збитків та направила матеріали перевірки до прокуратури Полтавської області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку  розслідування в рамках ч. 1 ст. 214 КПК України. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group