Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Інспекцією у Полтавській області проведено позапланову перевірку Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№29)»  (далі – Підприємство) по факту вирубки дерев в полезахисній лісосмузі, яка знаходиться у постійному користуванні Підприємства та знаходиться на території Полтавського району.

На балансі Підприємства знаходиться 51,32 га лісополос та інших захисних насаджень, які в процесі тривалого використання потребують санітарного очищення та проріджування. З метою належного утримання лісопосадок, Підприємством проводиться вирубка хмизу (порослі), що є одним із видів господарської діяльності відповідно до статуту підприємства. Однак, під час натурного обстеження полезахисної лісосмуги виявлено також знесення 21 дерева різного діаметру без дозвільних документів, а саме: лісорубного квитка, що є порушенням ст. 69 Лісового кодексу України, чим завдана шкода, заподіяна лісу, на  суму 153974,94 грн.

 Інспекція у Полтавській області пред’явила відповідну претензію Підприємству для відшкодування збитків та направила матеріали перевірки до прокуратури Полтавської області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку  розслідування в рамках ч. 1 ст. 214 КПК України. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group