Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Вищий господарський суд України ухвалив рішення про повернення резиденція "Межигір'я" у власність держави.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, коментуючи рішення суду, нагадав, що саме Мінприроди ініціювало повернення цього майна до державної власності.

«Далі - інвентаризація і визначення органу управління цим майном», - пояснив Міністр екології та природних ресурсів України.

Він також повідомив, що Мінприроди ініціюватиме надання Межигір'ю статусу об'єкта природно-заповідного фонду.

«Це назавжди відкриє ці території для людей, дозволить забезпечити догляд за рідкісними тваринами і рослинами та зробить колишню резиденцію освітнім і науковим центром», - резюмував Остап Семерак.

Як відомо, у 2007 році розпорядженням Кабінету Міністрів України будівлі, споруди та інше майно, розташоване на території урочища "Межигір’я" та закріплене за комплексом "Пуща-Водиця" було передано до сфери управління Мінприроди, а згодом - до статутного капіталу НАК "Надра України".

У 2007 році між ТОВ "Медінвесттрейд" та НАК "Надра України" було укладено договір міни нежитлових приміщень майнового комплексу відпочинку "Пуща-Водиця".

Того ж року компанія "Медінвесттрейд" продала резиденцію "Межигір'я" компанії "Танталіт", фігуруючу у багатьох кримінальних справах, які пов’язують із Віктором Януковичем. Пізніше ТОВ "Медінвесттрейд" взагалі було ліквідоване.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак із моменту свого призначення  ініціював початок процедури повернення «Межигір’я» у державну власність.

Вищий господарський суд 19 квітня 2017 року скасував рішення судів першої та апеляційної інстанції, якими було встановлено правомірність укладення угод щодо відчуження державного майна

1 серпні 2017 року Київський апеляційний господарський суд прийняв рішення про визнання недійсними договорів купівлі-продажу та договору міни об'єкту "Пуща-Водиця" у Київській області, що дало можливість продовжити процес повернення цього майна у державну власність.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group