Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Рішенням Господарського суду Херсонської області 5 грудня 2017 року стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «Екобіотек-Україна» 99 тис. 642 грн. збитків, завданих державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного на те дозволу та внаслідок забруднення земельної ділянки.

Нагадаємо, що інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області була проведена перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства товариства «Екобітек – Україна», що розташоване у м. Херсон. У ході перевірки встановлено, що підприємство використовує стаціонарне джерело викиду забруднюючих речовин – парогенераторна. Проте, в дозволі на викиди вказане джерело відсутнє. Відділом інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції відібрано проби якими було встановлено, що зазначене стаціонарне джерело викиду забруднюючих речовин перевищує норматив гранично допустимих показників. Крім того, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища встановлено, що з території товариства здійснюється витік води жовтого кольору з труби липневої каналізації на територію земель Херсонської міськради. Відповідно до акту відбору проб грунту відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції встановлено, що в зразках грунту відібраного на забрудненій ділянці вміст амонію (обмінного), заліза (рухомі форми), сульфатів, фосфору (рухомі форми) та хлоридів (водна витяжка), перевищує граничнодопустиму та фонову концентрацію.

Судом встановлено, що відповідальність за порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища несуть особи, винні у самовільному спеціальному використанні природних ресурсів. Підприємства, установи, організації та громадяни зобов’язані відшкодувати шкоду, заподіяну ними внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, в порядку та розмірах, встановлених законодавством України.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group