Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Нагадуємо громадським інспекторам, що проведення рейдів та перевірок можливе виключно з направленням для громадського інспектора на проведення рейдів та перевірок, підписаного керівником відповідного органу (згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів від 27.02.2002 №88 «Про затвердження Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля»).

У випадку, якщо державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища, за яким Ви закріплені, більше не працює у Державній екологічній інспекції України (далі - Держекоінспекція), для подальшого здійснення своєї діяльності необхідно звернутися до Держекоінспекції для закріплення до іншого відповідного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища. Не виконання даної дії унеможливлює Вашу роботу як громадського інспектора з охорони довкілля.

Також просимо самостійно звертати увагу на терміни дії свого посвідчення громадського інспектора з охорони довкілля, вчасно подавати квартальні та річні звіти своєї діяльності відповідному державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища.

Неналежне виконання функцій громадського інспектора, учинення порушень законодавства в галузі охорони навколишнього природного середовища, перевищення повноважень, учинення інших протиправних дій при виконанні обов'язків громадського інспектора з охорони довкілля, а також ненадання у встановлені терміни щоквартальних та щорічного звітів або негативної їх оцінки є підставою для анулювання посвідчень громадського інспектора з охорони довкілля.

У разі анулювання посвідчення воно не може бути подовжено. Для повторного його отримання необхідно пройти конкурс на загальних засадах.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group