Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

630 360 1515064188 6880Державною екологічною інспекцією у Херсонській області відповідно до вимог Водного кодексу України направлено до Державного агентства водних ресурсів України матеріали проведених перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства Державною установою «Херсонський виробничо-експерементальний завод по розведенню молоді частикових риб» для анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

Нагадаємо нашим читачам, що державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області неодноразово надавали підприємству обов’язковий до виконання припис з метою якнайшвидшого усунення чисельних порушень природоохоронного законодавства, виявлених під час планових та позапланових перевірок. Але керівництво заводу не приділяє належної уваги питанню екологічної безпеки.

Інспекція у Херсонській області принципово стоїть на захисті конституційних прав громадян на безпечне навколишнє середовище. Посадових осіб Херсонського заводу по розведенню молоді частикових риб у січні поточного року притягнуто до адміністративної відповідальності за виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства.

На даний час питання анулювання дозволу на спеціальне водокористування знаходиться на розгляді в Державному агентстві водних ресурсів України.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group