Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

630 360 1515064188 6880Державною екологічною інспекцією у Херсонській області відповідно до вимог Водного кодексу України направлено до Державного агентства водних ресурсів України матеріали проведених перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства Державною установою «Херсонський виробничо-експерементальний завод по розведенню молоді частикових риб» для анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

Нагадаємо нашим читачам, що державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області неодноразово надавали підприємству обов’язковий до виконання припис з метою якнайшвидшого усунення чисельних порушень природоохоронного законодавства, виявлених під час планових та позапланових перевірок. Але керівництво заводу не приділяє належної уваги питанню екологічної безпеки.

Інспекція у Херсонській області принципово стоїть на захисті конституційних прав громадян на безпечне навколишнє середовище. Посадових осіб Херсонського заводу по розведенню молоді частикових риб у січні поточного року притягнуто до адміністративної відповідальності за виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства.

На даний час питання анулювання дозволу на спеціальне водокористування знаходиться на розгляді в Державному агентстві водних ресурсів України.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group