Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

ЖитомирУ мисливських господарствах Житомирської області сезон полювання на копитних тварин та зайця – русака закінчився у січні місяці. У лютому місяці подовжено полювання на хижих тварин. Полювання має проводитись за відстрільними картками організованими групами при обов’язковій присутності працівника єгерської служби.

Попри це, 11 лютого 2018 року отримано повідомлення на телефон «Гарячої лінії» Інспекції у Житомирській області про незаконне полювання на козулю європейську поблизу села Федорівка Малинського району.

При проведенні заходів державного нагляду (контролю) та внаслідок послідовної та злагодженої роботи державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області, лісової охорони ДП «Малинське ЛГ», а також слідчо - оперативної групи Малинського відділення поліції було затримано групу осіб.

Як виявилось, «гості зі столиці» з застосуванням мисливської нарізної зброї і за допомогою приладів нічного спостереження знищили самця козулі. Всіх фігурантів справи було доставлено до Малинського відділення поліції для встановлення обставин справи. У браконьєрів вилучено 3 одиниці мисливської нарізної зброї, автомобіль та м'ясо добутого самця козулі.

По даному факту складено три протоколи про адміністративне правопорушення та розраховані збитки на суму 32 000 грн.

Державна екологічна інспекція в Житомирській області попереджає, що у разі виявлення фактів браконьєрства, та інших випадків порушень вимог природоохоронного законодавства, телефонувати на «Гарячу лінію» за номером (0412)46-49-54 або 067-410-27-88.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group