Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

1 8Під час проведення 13 лютого 2018 року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області кризового моніторингу річки Хомора в смт. Понінка Хмельницької області, приблизно за 100-150 м нижче по течії від гідротехнічної споруди, розташованої по вул. Перемоги, виявлено на поверхні води пляму жовтого кольору.

Площа забруднення складає приблизно 250 м2.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області відібрані проби води в місці забруднення для проведення інструментально-лабораторних досліджень на вміст забруднюючих речовин.

Джерело забруднення встановлюється.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області відповідно до абзацу восьмої частини першої статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», а також пункту 4 статті 3 Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», організовано проведення позапланових перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони водних ресурсів імовірних забруднювачів (ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика «Україна» та КП «Полонне тепловодопостачання»).

Інспекція продовжує здійснювати контроль за ситуацією, що склалася.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group