Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Сергій Баранчик узяв участь у роботі тренінгу для волонтерів проекту «Лісова ватра».

Впродовж двох днів у туристичному притулку «Явірник», що в смт. В.Березний Великоберезнянського району, зібралися ті, хто виступає за збереження лісів.

Як відрізнити нелегальні рубки від легальних, як визначити координати зрубаного дерева, як і кого повідомляти про виявлені порушення та багато інших проблемних питань у галузі боротьби з нелегальними рубками в лісах Карпат було представлено увазі волонтерів під час презентацій, практичних занять, роботи в групах, виступів, обговорень.

Своїм багаторічним досвідом у сфері охорони, захисту, раціонального використання лісових ресурсів поділився з волонтерами старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області С. Баранчик. Він розповів про найпоширеніші лісопорушення, порядок розрахунку шкоди, заподіяної лісу внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, співпрацю Державної екологічної інспекції з іншими контролюючими та правоохоронними органами тощо.

Довідково: «Лісова варта» – проект Всесвітнього фонду природи (WWF). Він створений, щоб навчити людей розрізняти і фіксувати порушення вирубки лісу. На тренінгах волонтерів навчають основам лісового господарства, демонструють, який повинні мати вигляд позначки на деревах і спеціальних стовпчиках. Мета такої ініціативи – залучити якомога більше людей до контролю вирубки лісу. Проект діє на всій території Українських Карпат: у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях. На ці області, за даними Державного агентства лісових ресурсів України, припадає 37% лісу країни.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group