Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області протягом березня-квітня 2018 року проведено перевірки по території області з метою виявлення та недопущення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами.

Основними порушеннями, що виявлялися під час здійснення заходів з благоустрою, є: невжиття органами місцевого самоврядування заходів щодо ліквідації стихійних несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів на підпорядкованій їм території. Санкціоновані місця видалення побутових відходів експлуатуються з порушеннями (відходи не пересипаються ізолюючим матеріалом, не проводяться регулярні ущільнення видалених відходів); громадяни ж розміщують та спалюють побутові відходи та використану тару від харчових продуктів у несанкціонованих місцях, складують будівельні відходи.

Під час проведення перевірок особлива увага приділялась виконанню органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами вимог Закону України «Про відходи» в частині недопущення захоронення необроблених відходів та проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед населення.

Підсумком перевірок, проведених протягом 2 місяців, стало те, що державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища складено 116 протоколів про адміністративні правопорушення в частині порушення вимог законодавства України щодо поводження з відходами. Загальна сума накладених штрафних санкцій становить 57 тисяч 613 гривень.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group