Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

    У селі Рибне Тисменицького району Івано-Франківської області на діючому полігоні твердих побутових відходів запустили нову сучасну сортувальну лінію твердих побутових відходів. Подія відбулася за участі керівництва і посадових осіб обласної та місцевої влади. На заході був присутній заступник начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області - Богдан Чукор.

    Сортувальна лінія є сучасною та мобільною. На даний час її потужність становить 20-25 тонн за змінупроте згодомпланується збільшення до 50 тонн. Тут приймають тверді побутові відходи з Івано-Франківська та населених пунктів області. Робота лінії дозволить суттєво зменшити об’єми накопичення відходів на полігоні.

         З допомогою нової лінії сміття сортують на кілька фракцій для подальшої переробки та екологічної утилізації. Відсортованівідходи продаватимуться для вторинної переробки,всі інші – будуть подрібнюватися.  Обслуговують лінію 15 осіб

      За словами міського голови м. Івано-Франківська Руслана Марцінківа, наступний у планах – сміттєпереробний завод, під будівництво якого вже вдалось знайти землю.

    Значну частину коштів на спорудження лінії витрачено з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Нагадуємо, що саме у такі фонди надходять кошти від збитків та штрафів, які нараховує Державіна екологічна інспекція.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group