Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

        У період весняно-літнього нерестового періоду 2018 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції, представниками громадських організацій екологічного спрямування та громадськими інспекторами з охорони довкілля Черкаської області проведено 58 природоохоронних перевірок, спрямованих на виявлення порушень правил рибальства на водних об’єктах області, в т.ч. на територіях природно-заповідного фонду, а також на місцях реалізації водних живих ресурсів.

         Основна увага при проведенні рейдів була приділена по виявленню порушень на територіях природно-заповідного фонду, а саме Липівський орнітологічний заказник загальнодержавного значення, національно природний парк «Нижньосульський», Роський іхтіологічний заказник, Канівський природний заповідник.

         У ході проведення даних заходів виявлено 61 порушення, до адміністративної відповідальності притягнуто 25 громадян, 11 матеріалів направлено до суду, за результатами розгляду яких відкрито 4 кримінальні провадження. Сума накладених штрафів складає 2 тис. 74 гривні. Обраховані збитки, завдані рибному господарству, становлять 25 тис. 394 гривень.

        Вилучено та передано до рибоприймального пункту 496,5 кг незаконно добутих водних живих ресурсів, а також виявлено та вилучено 214 знарядь лову (сіток 180   загальною довжиною 9140 м., ятерів 34 штуки).

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group