Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

05 липня 2018 року в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрилась виставка світлин «Біорізноманіття пралісів Горган», на якій представлені фотографії, створені під час наукових досліджень працівниками природного заповідника «Горгани».

    Відкриття заходу відвідала завідувач організаційно-аналітичного сектору Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області Ольга Біленька, яка зазначила, що завдяки фотоподорожі мальовничими Карпатами можна не тільки побачити унікальних представників флори та фауни заповідних територій, а й задуматись про свою роль у справі збереження неповторної природи Прикарпаття.

         Директор ПЗ «Горгани» Ярослав Петращук у своєму виступі повідомив, що експозиція приурочена до річниці включення букових пралісів природного заповідника «Горгани» до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Співпраця з ЮНЕСКО відкриває широкі перспективи щодо посилення охорони природної спадщини та поглиблення наукових досліджень.

         Фотовиставка організована в рамках «Проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України», який впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно із Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки», Природничим клубом «Кедрина» спільно з природним заповідником «Горгани».

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group