Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

      22 липня 2018 року у ЗМІ з’явилось повідомлення про масовий замор водних біоресурсів (бички, раки) в акваторії Каховського водосховища на територій Бериславського та Каховського районів.

         За результатами оперативної наради 23 липня 2018 року, Державною екологічною інспекцією у Херсонській області і Департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації прийнято рішення щодо перевірки зазначеної інформації з виїздом на місце події.

Так, представниками Державної екологічної інспекції у Херсонській області, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області та головою Веселівської сільської ради  зафіксовано факт замору риби. За візуальним обстеженням орієнтовна кількість бичків складає 50-60 од/м2 на акваторії Каховського водосховища території  с. Веселе Бериславського району.

За оперативною інформацією державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області в акваторії Каховського водосховища на території м. Нова Каховка загиблої риби не виявлено.

Державними інспекторами для проведення лабораторних досліджень якості води відібрано проби води Каховського водосховища.

Разом з тим, представниками Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області відібрано зразки загиблої риби для проведення іхтіопатологічного дослідження.

Наразі,  проводиться комплекс досліджень з метою з’ясування причин замору та вжиття вичерпних заходів впливу. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group