Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

       У зв'язку з численними скаргами мешканців міста Херсона Державною екологічною інспекцією у Херсонській області спільно з департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної адміністрації, оперативно здійснено виїзд на можливе джерело смороду у місті.

 

         Причиною неприємного запаху в місті, можливо, є несанкціоновані місця розміщення курячого посліду на території Степанівської та Зеленівської сільрад.

         Як встановили державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області, порушником чинного природоохоронного законодавства та причиною смороду в місті є виробнича діяльність птахогосподарського підприємства ПАТ Агрохолдінг Авангард у с. Східне. На місці виявлено машину даного підприємства, яка займалася вивантаженням посліду на відкритий ґрунт в необробленому стані. На місце викликаний наряд поліції для вжиття заходів реагування. Спеціалістами інспекції відібрані проби землі для виявлення порушення, пред’явлення претензії і притягнення винних до відповідальності.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group