Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

   7 серпня поточного року Державною екологічною інспекцією у Житомирській області  розпочато проведення планової перевірки
ТОВ «Комплекс екологічних споруд»  м. Бердичів – підприємства, яке здійснює роботи по очистці та водовідведенню стічних вод населення та підприємств і організацій м. Бердичева.

 

       ТОВ «КЕС» щороку входить до переліку підприємств – забруднювачів  водних об’єктів області та скидає зворотні води з очисних споруд каналізації у р. Гнилоп’ять з перевищенням встановлених нормативів гранично-допустимих скидів, що, в свою чергу, призводить до забруднення басейну річки та численних скарг від  мешканців міста та Бердичівського району.

        Під час проведення перевірки спеціалістами Інспекції, за участю громадськості, депутатів обласної ради та журналістів, було обстежено стан очисних споруд каналізації та відібрані проби води у місці скиду з очисних споруд у річку Гнилоп’ять  та вище і нижче скиду.

        На даний час на очисних спорудах каналізації проводяться  ремонтні роботи. За інформацією ТОВ «КЕС» підприємством лише у поточному році на виконання ремонтних робіт було витрачено 681 тис. грн. власних коштів. 

На місці  керівництво Державної екологічної інспекції у Житомирській області ознайомилось з ходом  проведення ремонтних робіт на очисних спорудах ТОВ «КЕС».

        Вже в перший день перевірки  очисних споруд зафіксовано  два випадки порушення технологічного регламенту роботи їх обладнання. Перевірка підприємства триватиме до 17.08.2018 року.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group