Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 03 по 10 серпня 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 493 перевірки на 213 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 498 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 115 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 104 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 849 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 444 тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 794 тис. гривень.

Найбільш резонансні події за тиждень:

Закарпатська область

За результатами проведеної перевірки щодо факту забруднення земедьної ділянки загальною площею 400 м² внаслідок несанкціонованної врізки на діючому нафтопроводі «Дружба» (225,2 км дільниці «Броди – Держкордон»), що призвело до витоку нафти, Інспекцією направлено припис Філії «МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» щодо усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства.

На виконання вимог припису Філією «МН «Дружба»
ПАТ «Укртранснафта» проведено наступні заходи:

-   розроблені та затверджені заходи по ліквідації наслідків зловмисного пошкодження магістрального нафтопроводу «Броди-Держкордон» на 225,2км;

-   завершено збір та вивезення з місця аварії на НПС «Солочин» нафтоводяної суміші, загальним об’ємом 84,7 м. куб, інформацію про обсяги зібраної нафти буде надана після відстоювання нафтоводяної емульсії;

-   зібраний в результаті зачистки території забруднений нафтою грунт із залишками рослинності, загальним об’ємом 27 м. куб., вивезений для подальшого оброблення та утилізації до спеціалізованого підприємства НГВУ «Долиннафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Роботи виконуються працівниками та спецтехнікою аварійно- відновлювальних формувань Філії «МН «Дружба», проводиться постійне спостереження за місцем виконання робіт для попередження
та недопущення додаткового негативного впливу на довкілля.

З метою проведення розрахунків збитків, заподіяних забрудненням ґрунтів, Інспекцією направлено запит до Нижньоворітської сільської ради щодо надання інформації про забруднені земельні ділянки, їх цільове призначення для подальшого отримання нормативно-грошової оцінки земель від ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області. За фактом пошкодження нафтопроводу Воловецький ВП Мукачівського ВП ГУ НП у Закарпатській області розпочав досудове розслідування у кримінальному впроваджені за ч.1 ст. 292 КК України, про що 31.07.2018 зроблено запис до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №1208070090000167.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області продовжує контроль за ситуацією, що склалася.

        Запорізька область

Триває 40-денний карантин в с. Приморське Васильківського району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) у приватних господарствах.

Зареєстровано та ліквідовано 49 пожеж на площі 14,47 га (горіла суха трава та підстилка лісу), в т.ч.: 1,7 га на території ДП "Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство".

      Київська область

Зареєстровано та ліквідовано8 пожеж трав’яного настилу на загальній площі 1,16 га та 1 пожежу торфу на загальній площі 0,02 га.

      Одеська область

Триває 40-денний карантин на свинофермі ТОВ «Україна-2010» смт. Овідіополь, у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Встановлено 1 карантинний пост.

      Херсонська область

В акваторії Каховського магістрального каналу (с. Архангельська Слобода Каховського району Херсонської області) виявлено замор водних живих біоресурсів (орієнтовно в кількості 500 кг). З виїздом на місце державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області відібрано проби поверхневої води. Інспекція у Херсонській області продовжує контроль за ситуацією, що склалася.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group