Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На період перевірки діяльності Державної Азовської морської екологічної інспекції,  а також діяльності усунутого від виконання своїх обов'язків керівника структури Григорія Зуба, виконуючим обов'язки начальника цього територіального органу Держекоінспекції призначено Олега Савицького.

Про це повідомив в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Ігор Яковлєв у ході робочої поїздки до Маріуполя, де він зустрівся з керівництвом міста та екологічними активістами.  

Він нагадав, що 24 вересня дисциплінарна комісія з розгляду дисциплінарних справ на підставі рішення Колегії Державної екологічної інспекції України розпочала перевірку діяльності Державної Азовської морської екологічної інспекції, а також її керівника Григорія Зуба. 

Приводом для перевірки стали численні звернення жителів Маріуполя, а також звернення прокуратури Запорізької області та Генеральної прокуратури України  щодо складної екологічної ситуації в місті і зокрема, бездіяльність Державної Азовської морської екологічної інспекції. 

Як повідомив Ігор Яковлєв, правоохоронними органами вже проведено обшук в приміщенні Інспекції Азовського моря з вилученням документів, які стосуються діяльності цього органу та відкрито кримінальне провадження. 

Про остаточні результати перевірки стане відомо після завершення роботи дисциплінарної комісії, до якої увійшли представники центрального апарату Держекоінспекції. 

У ході поїздки Ігор Яковлєв окремо поспілкувався з екологічним активом міста та окреслив напрямки роботи державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища у найближчі місяці.  Він звернув увагу на необхідності оновлення матеріально-технічної бази територіального органу Держекоінспекції, а також акредитації лабораторії, яка має право проводити інструментально-лабораторний контроль. 

Крім того, відбулась робоча нарада за участю депутатів міськради та представників Інспекції Азовського моря, під час якої Ігор  Яковлєв запевнив, що результати перевірки дисциплінарної комісії будуть оприлюднені, тож з ними зможе ознайомитись кожен бажаючий.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group