Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Документування управлінської інформації одна з найважливіших складових у питанні презентації державного органу. Адже саме з вигляду службового документу, часом, складається перше враження про установу. Одною із задач діловодства – є забезпечення ефективного процесу управління, тож будь-яка установа повинна складатись із фахівців, які мають спеціальну підготовку і знання у сфері документування та використання документів.

Розуміючи актуальність цього питання для державних службовців, Держекоінспекція спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління Мінприроди розробили курс підвищення кваліфікації: «Документування управлінської інформації та організація роботи з документами, у тому числі з грифом «Для службового користування».

Усі тонкощі діловодства слухачам розкриває завідувач сектору документування та контролю Держекоінспекції Анджела Кукла. Вона, зокрема, зупиниться на змінах у сучасному законодавстві в частині ведення діловодства, тож учасники зможуть прослідкувати, як змінилось діловодство від простого «виробництва справ», до процесу, на підставі якого приймаються зважені управлінські рішення.

Курси розраховано на 2 дні, тож завтра очікуємо для ознайомлення з особливостями українського ділового мовлення у документуванні управлінської інформації Тетяну Камінську – старшого викладача Державної екологічної академії.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group