Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

З 21 по 27 вересня 2018 року територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 754 перевірки на 336 об’єктах державного нагляду (контролю), складено 780 протоколів
про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 166 тис. гривень.
До Державного бюджету стягнуто 131 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 8 млн 988 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає
11 млн 836тис. гривень. Стягнуто претензій та позовів на суму 2 млн 491 тис. гривень.

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Полтавська область

Інспекцією у Полтавській області проведено розрахунок збитків
та СГ «С.Г.М.» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму890 тис. гривень за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Херсонська область

Інспекцією у Херсонській області на підставі раніше проведених розрахунків збитків пред’явлені претензії для їх добровільного відшкодування ТОВ «АП Зоря – ЮГ» та ВК «Аква -2» за забір підземних вод без дозвільних документів на користування надрами на суми
5 млн 62 тис грн та 887 тис. гривень відповідно.

Чернівецька область

Інспекцією у Чернівецькій області проведено розрахунок збитків на суму 3 млн 112 тис. грн за незаконний видобуток пісчано – гравійної суміші невстановленими особами на території Стрілецько – Кутської сільської ради Кіцманського району. Матеріали скеровано до Кіцманського ВП ГУНПС
в Чернівецькій області.

Чорне море

Інспекцією Північно – Західного регіону Чорного моря проведено розрахунок збитків та судновласнику «LELI» пред’явлено претензію для добровільного відшкодування збитків на суму1 млн 846 тис. гривень
за забруднення з судна територіальних і внутрішніх морських вод України. Претензію сплачено в добровільному порядку в повному обсязі.

Найбільш резонансні події за тиждень:

Запорізька область

Зареєстровано та ліквідовано 16 пожеж на загальній площі 4,99 га (горіла суха трава, сміття, очерет та гілля).

Київська область

Зареєстровано та ліквідовано 38 пожеж трав’яного настилу на загальній площі 35,08 га, 2 пожежі торфу на загальній площі 0,24 га, 3 лісові пожежі на загальній площі 0,5 га, 3 пожежі на сміттєзвалищі на загальній площі 0,12 га.

Триває 40-денний карантин в приватних господарствах на територіях м. Тетіїв, с. Аркадівка Згурівського району та у с. Панфили Яготинського району у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Виявлено ДНК вірус збудника АЧС в дослідному господарстві «Еліта» у с. Нова Миронівка Миронівського району та в приватному домогосподарстві у Макарівському р-ні с. Наливайківка.

Миколаївська область

Триває 40-денний карантин у приватних господарствах на території
с. Покровське Врадіївського району, у зв’язку з виявленим ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Одеська область

Триває 40-денний карантин в с. Каракут Болградського району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) на свинофермі ТОВ «Агропрайм Холдінг».

Полтавська область

Триває 40-денний карантин на свинофермах СФГ«Перлина»
в с.Карпилівка Лубенського району та СТОВ «Промінь»
в с. Деревки Котелевського району, встановлений у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Сумська область

Відповідно до оприлюдненого на минулому тижні відео із фактами незадовільного стану р. Псел в районі скиду зворотних вод з очисних споруд КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, що викликало значний резонанс серед місцевого населення, Інспекцією у Сумській області здійснено відбір проб води з р. Псел вище та нижче скиду та безпосередньо у місці скиду (2 труби). Результати проведених вимірювань показників складу та властивостей вод свідчать про скид зворотних вод з очисних споруд КП «Міськводоканал» Сумської міської ради з перевищенням встановлених дозволом на спеціальне водокористування нормативів граничнодопустимого скидання за такими показниками: нітрити, нітрати, фосфати. Результати проведених досліджень скеровано Інспекцією до Сумської місцевої прокуратури.

Чернігівська область

Зареєстровано та ліквідовано 58 випадків загорання сухої трави на загальній площі 120,9 га та загорання торфу на загальній площі 1 га. Пожежі ліквідовано.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group