Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Сьогодні завершився дводенний курс з підвищення кваліфікації для працівників структурних підрозділів територіальних органів Держекоінспекції на тему “Законодавчі вимоги та особливості роботи з персоналом в органах державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища”.

Організатором курсів стала Державна екологічна кадемія післядипломної освіти та управління, а головним доповідачем від Держекоінспекції була начальник Відділу управління персоналом Держекоінспекції Людмила Павленко.

Фахівці служб управління персоналом опрацювали питання та особливості проведення конкурсів на посади державної служби категорій “Б” і “В”, а також алгоритму проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Окремо зупинились на основних положеннях законів України “Про державну службу”, “Про запобігання корупції”, “Про захист персональних даних” та нормативно-правових актах, пов’язаних з практичною реалізацією вимог цих законів.

Проведено також практичний семінар з питань, які виникають в роботі дисциплінарних комісій з розгляду дисциплінарних справ в територіальних органах Держекоінспекції.

Загалом, всі учасники заходу змогли поставити запитання, що їх цікавлять, та отримати компетентні відповіді для уникнення помилок в подальшій роботі, обмінятись досвідом та здобути нові знайомства.

За результатами навчання слухачі отримали відповідні сертифікати.

В умовах реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища чітка та злагоджена кадрова політика є одним із ключових факторів процвітання будь-якого органу, тож важливість подібних заходів сьогодні важко переоцінити.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group