Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

В.о. Голови Державної екологічної інспекції України Ігор Яковлєв взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Глобальні виклики європейській безпеці. Роль громадських організацій у протидії екологічному, аерокосмічному і кібертероризму».

Мета заходу – обговорення терористичних загроз європейській безпеці та інформування міжнародних інституцій й урядів країн про методи системної протидії їх проявам.

Як зазначив Ігор Яковлєв, державна політика у сферах національної безпеки спрямована на захист людини й громадянина – їх життя і гідності, конституційних прав і свобод, безпечних умов життєдіяльності. Забезпечення екологічної безпеки і рівноваги на території України є обов’язком держави. Проте, кожен свідомий громадянин має стояти на варті екологічної безпеки, оскільки саме спільні зусилля держави та громадськості зможуть повною мірою забезпечити протидію екологічному тероризму.

«Роль громадських організацій у забезпеченні екологічної безпеки дуже велика. Особливо сьогодні, коли на теренах нашої держави йде війна і, на жаль, ніхто не може виключити можливість вчинення противником дій, що порушують екологічну рівновагу та завдають шкоди життю та здоров’ю наших громадянин. При тому, наслідки від екологічного терору можуть відчувати наші діти, що тільки додає відповідальності кожному. Крім того, цілковите дотримання екологічної рівноваги, згідно з Конституцією України, можливе у разі свідомого додержання вимог природоохоронного законодавства кожним з нас. Тому обговорення подібних проблем та пошук шляхів їх вирішення – це одне з найактуальніших питань сьогодні»,- зауважив очільник Держекоінспекції.

У рамках Конференції проведено три сесії; екологічний, космічний та кібертерозим, де учасники обговорили побудову можливої стратегії для запобігання тероризму та прийняли відповідну резолюцію.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group