Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

У рамках реформування сфери нагляду за станом довкілля  триває кадровий відбір фахівців до 5 – ти пілотних округів, створених замість ліквідованих територіальних органів Державної екологічної інспекції, що працювали  в 10 областях України.  Про це повідомив в.о. Голови Державної екологічної інспекції Ігор Яковлєв.

Він зауважив, що Україна зараз у процесі реформування сфери природоохоронного нагляду та контролю. Нова структура повинна мати функції подібні до функцій тих природоохоронних органів, що працюють у Європейському Союзі, США та Канаді. Це передбачає кардинальні зміни підходів до нагляду і контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства та якісне оновлення кадрів із залученням людей, для яких захист довкілля – не лише робота, але й стиль життя.

 

Так, на даному етапі вже відібрано 72 особи для роботи у Державній екологічній інспекції Столичного округу, який охоплює м. Київ та Київську область.

«Столичний округ входить до п’ятірки пілотних проектів, з яких ми розпочинаємо реформу системи природоохоронного нагляду та контролю. Наразі, відібрано майже 50%  штату. Сподіваюся, що ці люди нас не розчарують і допомагатимуть реалізовувати розпочату реформу на практиці», - розповів Ігор Яковлєв.

Загалом штатним розписом  Державної екологічної інспекції Столичного округу,  яка запрацює на базі ліквідованих  Державної екологічної інспекції у м.Києві та Державної екологічної інспекції у Київській області, передбачено 144 посади.  На даному етапі проведено  конкурси на посади категорії «В» та «Б».

«Закликаю всіх, кого цікавить можливість працювати в системі природоохоронного нагляду, стежити за оголошеннями на сайті Державної екологічної інспекції України про проведення конкурсів та подавати  документи для участі в них. Нам  потрібні нові активні люди, які хочуть, щоб в Україні нарешті належно запрацював  екологічний нагляд, щоб право кожного на чисте довкілля було належно захищено. Поки що йдеться про 5 міжрегіональних  округів. Вони  - пілотні. Ми проаналізуємо ефективність їх роботи на практиці, врахуємо всі недоліки та недоопрацювання, щоб потім поширити цей досвід на всі регіони України», - резюмував Ігор Яковлєв.

Крім Столичного округу, також вакантними є 27 посад із 94 необхідних в Центральному окрузі (Полтавська та Черкаська області),  100 із 112 передбачених штатним розписом  Кримсько -Чорноморського округу  (на базі ліквідованих Держекоінспекцій у м. Севастополі,  в АРК Крим, Азово-Чорноморської Держекоінспекції та  Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря), 35 вільних вакансій із 134 є в Поліському окрузі. Підбір кадрів до пілотного Карпатського округу (Івано-Франківська  та Чернівецька області) розпочнеться після завершення відповідних процедур щодо створення.

Як відомо, 31 травня 2017 року Уряд України схвалив Концепцію реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища.  Відповідно до Концепції заплановано сформувати 10 міжрегіональних округів замість 27 існуючих територіальних органів Держекоінспекції. На даному етапі триває процес запуску 5 пілотних округів.

Зазначимо також,  що згідно із рішенням Кабінету Міністрів України територіальні органи Державної екологічної інспекції, що ліквідуються, продовжують виконувати свої повноваження до передачі таких повноважень міжрегіональним територіальним органам, які утворюються.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group