Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

За результатами проведених досліджень проб ґрунтів встановлено, що полігон твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка» негативно впливає на ґрунти у зоні полігону. Постійно спостерігаються перевищення норм відносно фону по показниках: азот амонійний, нітрати, хлориди, кобальт, марганець, свинець, мідь, залізо загальне, нафтопродукти, кадмій, цинк.

За 9 місяців 2018 року в межах кризового моніторингу Інспекцією відібрано 163 проби поверхневих вод та 68 об'єднаних проб ґрунту.

За результатами проведених досліджень поверхневих вод спостерігаються наступні тенденції: 

  • в меліоративному каналі у місці сходження обвідних каналів біля автодороги Львів - Рава-Руська, приблизно 1км від підніжжя полігону ТПВ відмічено незначне збільшення вмісту концентрацій забруднюючих речовин (хлоридів, азоту амонійного, біохімічного споживання кисню, хімічного споживання кисню)
  • помітний незначний вплив меліоративного каналу на річку Малехівка;
  • річка Малехівка не чинить негативного впливу на річку Полтва, оскільки річка Полтва зазнає забруднень вище гирла річки Малехівка (вище по течії);
  • річка Полтва чинить значний негативний вплив на якісний стан річки Західний Буг, однак цей вплив не пов’язаний із полігоном ТПВ.

Нагадаємо, на виконання наказів Держекоінспекції України від 18.07.2016 №85 та від 22.11.2017 №704 спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка».

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group