Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

На Буковині пік активності операції «Первоцвіт - 2012»
Створено: Середа, 14 березня 2012, 13:29

dsc06687vinnica 

 

Державною екологічною інспекцією у Черінвецькій області розроблено комплексний план проведення операції Первоцвіт із залученням працівників МВС, лісової охорони, засобів масової інформації та громадськості.

7 березня спільно з журналістами ТРК Чернівці проведено перевірку можливих місць продажу раньоквітучих видів рослин. Врезультаті проведеної операції спільно з представниками МВС вилучено 316 квіток виду шафран Гейфелів. Нажаль порушник втік з місця продажу, квіти були конфісковані та роздані в дитячих установах міста.

Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області інформує, що під час проведення операції «Первоцвіт 2012» перевірки охоплять всю територію Буковини, будуть перевіритись місця збору рідкісних рослин, засоби перевезення та місця можливої реалізації:

Крім того посилився державний екологічний контроль в пунктах пропуску через державний кордон. Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області не допустить збору та реалізації таких рідкісних та зникаючих видів рослин як:

- шафран Гейфелів

- підсніжник білосніжний

- білоцвіт весняний

- рябчик шафовий

- брандушка різнобарвна

- черемша та інші.

За незаконний збір, перевезення та реалізацію рослин занесених до Червоної книги України складається протокол про адміністративне правопорушення по ст. 88-1 та ст. 90 який в подальшому направляється для притягнення винної особи до відповідальності в судові органи, а за незаконний збір кожної ранньоквітучої рослини занесеної до червоної книги України порушнику доведеться сплатити ще й шкоду в сумі від 9 до 15 гривень.

Про відомі факти незаконної реалізації рослин Держекоінспекція у Чернівецькій області просить негайно повідомляти на телефон гарячої лінії 55-90-92 або 095-4577788.pervocvit ch1

pervocvitch3

 

 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group