Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Створено: Вівторок, 24 січня 2012, 17:51

Конкурс Екологічна якість і безпека

Підсумки конкурсу «Екологічна якість та безпека»: «лідерство» серед забруднювачів «важкі» підприємства віддають «комунальникам» та «харчопрому»

       Серед переможців Х Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека», організатором якого є громадська організація «Жива планета»,  в цьому році побільшало представників важкої промисловості. Відбір підприємств–номінантів Конкурсу проводився незалежними технічними експертами за сприяння Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів (за результатами 9 місяців поточного року Держекоінспекцією України було проведено 67 150 ресурсних перевірок, з яких нараховано збитків, спричинених державі, на суму 1422822,00 тис. грн.)

{jant_lightgallery path=/2 w=100% h=450/}

Більше уваги було приділено саме тим підприємствам, які продемонстрували високі показники виробництва та якості продукції, але при цьому системно дбали про покращення екологічних аспектів своєї діяльності і досягли в цьому напрямку значних результатів. Із 103 заявлених організацій за результатами регіонального туру відбір пройшли лише 68. Серед переможців конкурсу – «ХайдельбергЦемент Україна» в номінації «Системний розвиток та збереження біорізноманіття», підприємства «Волинь-цемент» в номінації «Впровадження екологічно чистого виробництва» (їх продукція використовувалась для будівництва об’єктів Євро-2012), «Донецьксталь» в номінації «Системний підхід до управління та впровадження більш чистих технологій виробництва», «АрселорМіттал Кривий Ріг» в номінації «Системний підхід до управління та впровадження екологічно чистих технологій виробництва», «Технобуд» в номінації «Екологічна якість та безпека територій». У новій номінації «Екологічна ініціатива» відзначені компанія «Естет», медіахолдінг Evolution Media і телеканал «Тоніс» (проект «Зелена варта»).

        Серед підприємств, що завдали значної шкоди довкіллю названо водно-каналізаційне господарство Криму, Донецьку кампанію «Грінко-Дон», маслозавод «Прилуки» (нині зупинено за недотримання екологічних та санітарних норм), Дніпроазот та Макарівську птахофабрику.

        Як зазначив на прес-конференції директор департаменту Державноїекологічної інспекції Володимир Лазарев, рейтинг конкурентоспроможності українських підприємств, який зараз враховує і соціальну, і екологічну відповідальність бізнесу, рік від року падає. Разом з цим падає і рейтинг держави, і ситуацію, що склалася треба змінювати. 

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group