Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

27 лютого 2013 року відбулось засідання Громадської ради при Держекоінспекції Північно-Західного регіону Чорного моря та Держекоінспекції у Одеській області. На засідання було винесено питання щодо берегоукріплення в Крижанівці. Члени громадської ради, що зібралися, і стурбовані жителі довколишніх селищ обговорили питання виходу з ситуації, що склалася. Основною вимогою громадян є знос небезпечної будови, яка заважає природній циркуляції води і утворює застійні зони, де відбувається процес гниття водоростей і розмноження небезпечних бактерій.

Одним з рішень засідання було провести незалежну екологічну експертизу проекту берегоукріплення з метою визначення доцільності витрачання бюджетних коштів.

За результатами засідання Громадської ради були прийняті рішення створити групу незалежних експертів в області будівництва гідрологічних споруд і зробити експертну оцінку проекту. Також готується лист депутатам Верховної Ради України для детального вивчення питання і формування депутатських запитів в державні екологічні інстанції.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group