Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

27 червня 2013 року відбулось третє засідання Громадської ради при Держекоінспекції у Волинській області. На громадське обговорення були винесені такі актуальні питання краю, як проблеми та перспективи охорони, відтворення та використання біологічних ресурсів Хрінницького водосховища, дотримання виконання вимог природоохоронного законодавства на приватному підприємстві «Інвід» с. Зміїнець.

Члени Громадської ради заслухали доповіді голови Волинської обласної молодіжної громадської організації «Екоресурс» Терлецького В.К., головного спеціаліста Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації Квача І.С., начальника відділу екологічного контролю атмосферного повітря, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Держекоінспекції Франчака А.А., а також голову Громадської ради Мігаса Р.В.

Одним з важливих рішень даного засідання було рекомендувати Держекоінспекції разом із суміжними службами розробити спільні заходи щодо посилення охорони водних живих ресурсів на території волинської частини Хрінницького водосховища, а також надати до управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації обґрунтовані пропозиції щодо створення об'єктів природо – заповідного фонду в межах даної території.

Інші Ресурси

актуальна інформація

prioritetyurjad

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Інформаційний партнер

Баннер ЕП 300х60

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group